Praca z energią w jodze - Podnieś swoją energię

Joga to nie tylko ćwiczenie ciała, ale także umysłu i ducha. Joga to także praca z energią, która płynie przez nasze ciało i wpływa na nasze samopoczucie, zdrowie i emocje. Zapraszam Cię na warsztat praktyk pogłębionych, na którym nauczysz się odczuwać i kierować tą energią w swoim ciele.

 

Czujesz zmęczenie ciała?

Zaistniała w Tobie potrzeba przemiany?

Chcesz poznać siebie od innej strony?

Chcesz spróbować czegoś nowego?

 

Ten warsztat jest dla Ciebie. Nauczysz się prostych technik i asan, które pomogą Ci podnieść poziom energii i poprawić swoje samopoczucie psychofizyczne. Dzięki temu zaczniesz bardziej świadomie kreować życie w harmonii i pełnym zdrowiu. Poznasz ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne, które zwiększą Twoją witalność i siłę. Dowiesz w praktyce, jak asany wpływają na Twoją energetykę ciała i umysłu, jak rozpoznawać i usuwać blokady energetyczne, jak harmonizować i wzmacniać przepływ energii.

 

Warsztat jest dostępny dla wszystkich, niezależnie od wieku i doświadczeni HBa w jodze. Warsztat poprowadzi Magdalena Bałdys - certyfikowana nauczycielka jogi (Yoga Alliance RYT200) z 8-letnim doświadczeniem i pasją do pracy z energią.