Chcesz podarować swojej mamie coś wyjątkowego?

Relaks, chwilę wytchnienia w kobiecym gronie?

A może to idealny moment, aby spędzić razem czas?

Zapraszamy na Warsztat dla Kobiet w każdym wieku, który łączy jogę twarzy i automasaże, czyli naukę naturalnego odmładzania.


@yogattractive to jedyna w Polsce metoda jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadająca prestiżowy Certyfikatem FizjoPolska oraz jedyna potwierdzona 12 letnimi badaniami naukowymi nad kobiecymi rytuałami pielęgnacyjnymi na pięciu kontynentach oraz na Cambridge University.


Na warsztacie czeka na Ciebie m.in.:

  • Kolagenowy automasaż zagęszczający i napinający cerę, tonizujący napięcia mięśniowe, czyli tak zwany masaż tkanek głębokich. Wykonamy go z użyciem oleju, więc odżywi i wzmocni wysuszoną cerę,
  • Ćwiczenia ujędrniające wszystkie partie twarzy i szyi, czyli nasze „rusztowanie antygrawitacyjne”. Zadbamy o czoło, okolice oczu i dobry wzrok, uniesiemy kąciki ust i policzki. Nie zapomnimy też o owalu twarzy.
  • Zakończymy masażem relaksująco-konturującym Tanaka-ulubieńcem Japonek.

Wszystkie kosmetyki i akcesoria są zapewnione, nie musisz mieć niczego ze sobą.

Proszę o ubranie bluzki z dużym dekoltem i spięcie włosów. Biżuterię lepiej zostawić w domu. Najwygodniej będzie przyjść bez makijażu.

PROWADZĄCA:

Agata Gurtman - Zawsze pasjonowała mnie natura, holistyczne podejście do życia. Wspieram w znalezieniu balansu i harmonii w zabieganym świecie. Konsultantka ajurwedyjska Jiva Ayurveda Institute, absolwentka Psychodietetyki na SWPS, masuje dźwiękiem mis tybetańskich, wykonuje terapie kamertonami, Instruktorka Jogi Twarzy metodą Yogattractive. Calma Ajurweda