hatayoga janusz szopa

Zapraszamy na warsztaty, podczas których przygotujemy swoje ciało do bezpiecznego oswajania balansów na rękach w jodze.

Mogą przyjść również osoby początkujące, praktykujące co najmniej 3 miesiące i bez świeżych kontuzji!

➡ Niedziela, 18.06.2023 r., 10:00 - 14:00 - w tym czas na przerwę

Podczas warsztatów nie tylko będziemy uczyć się techniki wykonywania niektórych z pozycji balansowych, ale również przygotujemy do tego całe nasze ciało przez ćwiczenia i praktykę wprowadzającą. Gwarantuję że jeszcze na drugi dzień wasze ciała będą wspominać te zajęcia, a nabyta wiedza przyda się do praktyki własnej 🙂

Chcesz podarować swojej mamie coś wyjątkowego?

Relaks, chwilę wytchnienia w kobiecym gronie?

A może to idealny moment, aby spędzić razem czas?

Zapraszamy na Warsztat dla Kobiet w każdym wieku, który łączy jogę twarzy i automasaże, czyli naukę naturalnego odmładzania.

Praca z energią w jodze - Podnieś swoją energię

Joga to nie tylko ćwiczenie ciała, ale także umysłu i ducha. Joga to także praca z energią, która płynie przez nasze ciało i wpływa na nasze samopoczucie, zdrowie i emocje. Zapraszam Cię na warsztat praktyk pogłębionych, na którym nauczysz się odczuwać i kierować tą energią w swoim ciele.

 

Czujesz zmęczenie ciała?

Zaistniała w Tobie potrzeba przemiany?

Chcesz poznać siebie od innej strony?

Chcesz spróbować czegoś nowego?

 

Ten warsztat jest dla Ciebie. Nauczysz się prostych technik i asan, które pomogą Ci podnieść poziom energii i poprawić swoje samopoczucie psychofizyczne. Dzięki temu zaczniesz bardziej świadomie kreować życie w harmonii i pełnym zdrowiu. Poznasz ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne, które zwiększą Twoją witalność i siłę. Dowiesz w praktyce, jak asany wpływają na Twoją energetykę ciała i umysłu, jak rozpoznawać i usuwać blokady energetyczne, jak harmonizować i wzmacniać przepływ energii.

 

Warsztat jest dostępny dla wszystkich, niezależnie od wieku i doświadczeni HBa w jodze. Warsztat poprowadzi Magdalena Bałdys - certyfikowana nauczycielka jogi (Yoga Alliance RYT200) z 8-letnim doświadczeniem i pasją do pracy z energią.

Nazywam się Katarzyna Lech.

Mam wrodzone zamiłowanie do wszystkiego co twórcze i piękne, jednocześnie stąpam po ziemi twardo, mając poparcie w nauce. Jestem architektem wnętrz, jednak poza projektowaniem swoją osobowość wzbogacałam pracując w branży modowej, marketingu, fotografii, teatrze, a także jako menager.

Niezwykły pociąg do ruchu i pracy z ciałem towarzyszy mi od najmłodszych lat. Realizuję go poprzez taniec, jazdę konną, artystyczny performance czy pływanie. Kocham łączyć ruch z wodą i z naturą w ogóle. Marzenie o dojrzałym trenowaniu sztuki walki spełniam od 2014 roku, doskonaląc się w Chen Tai Chi Chuan pod przewodnictwem mistrza Wang Haijun’a i pod czujnym okiem nauczyciela Nicka Gudge. Tutaj zrozumiałam mnogość zastosowań tej pięknej sztuki ruchu i zawiadywania ciałem w:

  • osiągnięciu i utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia na poziomie ciała i umysłu,
  • profilaktyce zdrowotnej,
  • terapii wspierającej m.in. dla schorzeń układowych i cywilizacyjnych,
  • rehabilitacji powypadkowej oraz poudarowej,
  • terapii ruchowej dla dzieci, dorosłych oraz osób starszych (w tym aktywizacja seniorów).

Świadoma kobieta - cialo, umysł , intuicja.

Anna Rusiecka @ya4yoga - certyfikowana nauczycielka hatha, vinyasa i arial jogi, art-terapeutka i trenerka oddechu z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance, uprawniającym do uczenia jogi na całym świecie.

Zaraża pozytywną energią, a jej zajęcia są pełne pasji i zaangażowania.

Uczy, że „silne ciało oznacza silny umysł” dlatego jej joga jest nie tylko rozciągająca, ale też silnie wzmacniająca - zarówno na poziomie fizycznym, jak i energetycznym. Holistycznie podchodzi do uwalniania napięć nagromadzonych w ciele, wykorzystując na swoich zajęciach nie tylko asany (pozycje jogi), ale także elementy pracy z głosem, oddechem i wizualizacjami. Kocha ludzi i nie waha się tego okazywać :)