Zapraszamy na warsztaty, podczas których przygotujemy swoje ciało do bezpiecznego oswajania balansów na rękach w jodze.

Mogą przyjść również osoby początkujące, praktykujące co najmniej 3 miesiące i bez świeżych kontuzji!

➡ Niedziela, 18.06.2023 r., 10:00 - 14:00 - w tym czas na przerwę

Podczas warsztatów nie tylko będziemy uczyć się techniki wykonywania niektórych z pozycji balansowych, ale również przygotujemy do tego całe nasze ciało przez ćwiczenia i praktykę wprowadzającą. Gwarantuję że jeszcze na drugi dzień wasze ciała będą wspominać te zajęcia, a nabyta wiedza przyda się do praktyki własnej 🙂

 

Zapraszam wszystkich - również tych, którzy dopiero oswajają tą grupę pozycji, ale również i tych, dla których nie jest ona nowa, ale chcieliby pójść dalej we własnej praktyce.

W planie warsztatów poznamy: Bakasana, Kakasana, Eka Pada Bakasana, Bhujapidasana, Titthibasana, Astavakrasana i parę innych

Warunkiem i gwarancją rezerwacji miejsca jest dokonanie przedpłaty w wys. 50 zł przelewem lub fizycznie w studio jogi, lub całości. Pozostałą część kwoty można opłacić w dniu warsztatu. (W przypadku, gdy wydarzenie zostanie odwołane wpłacona kwota zostanie zwrócona).

Szkoła zapewnia maty do jogi i inne pomoce, ale jeżeli wolisz praktykować na własnej - możesz przyjść ze swoim sprzętem

 

O prowadzącej:

Prowadząca - Diana Mazurczak, nauczycielka jogi z Opola. Praktykuje i naucza Vinyasa Jogę oraz pewnego rodzaju jogę funkcjonalną, w trakcie której prócz standardowych asan, wplata ćwiczenia wzmacniające i mobility, uczy przełamywać bariery, ale przede wszystkim rozumieć swoje swoje ciało i w jaki sposób pracować w trakcie zajęć. Stawia na świadomą, rozwijającą praktykę. Po 7 latach własnej praktyki, w 2020 roku ukończyła kurs Vinyasy u Basi Lipskiej Larsen, a w 2021 Hatha jogę w Częstochowie. Uczęszcza i jeździ na warsztaty do innych nauczycieli po całej Polsce, trzymając się zasady, że uczyć i doszkalać się należy całe swoje życie.